Cykl wykładów "Przypadki sukcesu przedsiębiorstw" - zaproszenie

Zapraszamy na drugie spotkanie z cyklu "Przypadki sukcesu przedsiębiorstw". 

Już 13 kwietnia br. gościem dr. Bartłomieja Twarowskiego, prof. UMCS, koordynującego spotkania mentoringowe pn. „Przypadki sukcesu przedsiębiorstw” będzie Pani Elżbieta Fijołek – absolwentka Wydziału Ekonomicznego, pomysłodawczyni, założycielka i właścicielka Giełdy Eventów oraz Klubu Odpowiedzialnego Biznesu.

W ramach spotkań z praktykami biznesu uczestnicy zapoznają się z historią lubelskich przedsiębiorstw oraz tajnikami ich sukcesu. Zajęcia wpisują się w nurt mentoringu. Stanowią dla uczestników doskonałą szansę na bezpośredni kontakt z praktykami biznesu, którzy osiągnęli sukces. Poznają ich doświadczenia, zarówno pozytywne, jak i negatywne i, poprzez to, mają szansę uzyskać inspirację do działania i samodoskonalenia.

13.04.2023 r., Aula III Wydziału Ekonomicznego UMCS, 15.00-16.30 

Wstęp bezpłatny.


Elżbieta Fijołek

Właściciel Giełdy Eventów - agencji eventowej, która przez 11 lat zorganizowała blisko 300 eventów biznesowych dla Klientów. Jako założycielka i prezes Klubu Odpowiedzialnego Biznesu tworzy z Zespołem od 10 lat jedną z największych w regionie organizacji biznesowych, łączących i promujących przedsiębiorców za działania w obszarze CSR. Działalność firmy została nagrodzona 7 nagrodami i 2 wyróżnieniami. Jednymi z wyróżnień jest Medal Marszałka Województwa Lubelskiego oraz Osobowość Roku 2022 w kat. biznes w Powiecie Lublin, organizowanym przez Kurier Lubelski.

Z zawodu ekonomistka, ukończyła Zarządzanie na Wydziale Ekonomicznym UMCS ze specjalizacją marketingową oraz Finanse i Rachunkowość. Na studiach była aktywnym członkiem KNE UMCS oraz ZUSS UMCS, gdzie współorganizowała takie wydarzenia, jak Otrzęsiny i Kozienalia oraz zasiadała w zarządzie ogólnopolskim Forum Młodych Lewiatan, gdzie została Członkiem Honorowym. 
 

Zapraszamy!

    Aktualności

    Data dodania
    12 kwietnia 2023