Absolwenci w biznesie 30.10.2019 r.

Już w najbliższą środę, 30.10.19, o godz. 15:00, w auli III, na Wydziale Ekonomicznym, w ramach wykładu ogólnouniwersyteckiego „Przedsiębiorczość biznesowa”, gośćmi dr. Bartłomieja Twarowskiego będą: Ksawery Zaborski, Paweł Jurkiewicz i Jędrzej Woć – młodzi ludzie, którzy postanowili połączyć własne pasje z zarabianiem pieniędzy.

Opowiedzą m.in. o tym, co ich skłoniło do tego, aby zostać przedsiębiorcami, jak wygląda ich przygoda z biznesem, czy wybrana przez nich droga jest trudna i czy dostarcza satysfakcji. 

Każdy z uczestników wykładu będzie mógł zadawać pytania gościom.

Wstęp na wykład jest wolny, a liczba miejsc ograniczona.

Ksawery Zaborski – absolwent kierunku Zarządzanie na UMCS.Od 10 lat jest związany z lubelskim tenisem.Aktualnie pełni funkcję prezesa i współwłaściciela Lubelskiego Klubu Tenisowego. Jest ośmiokrotnym uczestnikiem programu Work&Travel w USA, a odpięciu lat jest zaangażowany w projektAmericanTrip, który pomaga ludziom spełnić marzenia o wyjeździe do USA. Dotychczas z jego pomocy skorzystało prawie 1000 osób.

Paweł Jurkiewicz– absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku (kierunek Turystyka)oraz Uniwerystetu Gdańskiego (kierunek Zarządzanie). Wraz z Ksawerym prowadziAmericanTrip.

Jędrzej Woć – student na kierunku Zarządzanie na UMCS. Jest właścicielem charakterystycznego foodtruck’a, w którym, pod marką StreetChef Burgery Lublin, troszczy się, wraz ze swoim zespołem, o podniebienia klientów.

    Aktualności

    Data dodania
    28 października 2019