Dzień informacyjny - „Zdrowie, zmiany demograficzne i dobrostan” w Horyzont 2020

Biuro ds. Współpracy Międzynarodowej zaprasza do udziału w dniu informacyjnym dotyczącym wyzwania społecznego: „Zdrowie, zmiany demograficzne i dobrostan”.

Spotkanie, które odbędzie się 7 czerwca  2016 r. w Warszawie, jest kierowane do przedstawicieli instytucji naukowych, małych i średnich przedsiębiorstw, przedstawicieli punktów kontaktowych i instytucji publicznych.

W ramach spotkania eksperci Krajowego Pubktu Kontaktowego zapoznają uczestników z tematyką  konkursu „Zdrowie, zmiany demograficzne i dobrostan” na rok 2017. Najbliższy termin składania wniosków w tym konkursie to 4 października 2016. Program Pracy na lata 2016/2017 dostępny jest tutaj.

Prelegentami na spotkaniu będą między innymi: Charles Kessler  Z Komisji Europejskiej, przedstawiciel Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz ekspert oceniający wnioski w programie Horyzont 2020 profesor Urszula Demkow  z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Zachęcamy do rejestracji za pośrednictwem strony internetowej.

 

Biuro ds. Współpracy Międzynarodowej
Centrum Badań Naukowych i Współpracy Międzynarodowej
tel. 81 537 54 98
e-mail: marlena.wosiak@umcs.pl;olga.pliszczynska@umcs.pl;                                    magdalena.pokrzycka@umcs.pl

    Aktualności

    Data dodania
    4 maja 2016