Dni Informacyjne w obszarach Środowisko i Energia w Horyzont 2020

Otwarta jest rejestracja na dni informacyjne w obszarach Energia oraz Środowisko w programie ‪Horyzont 2020, podczas których zostaną omówione tematy przyszłych konkursów oraz przydatne informacje dla wnioskodawców‬‬‬‬‬. Ponadto bezpośrednio po dniu informacyjnym w obszarze Środowisko odbędzie się spotkanie brokerskie. Zachęcamy do rejestracji i udziału.

Dzień informacyjny wraz z wydarzeniem brokerskim w obszarze Środowisko odbędzie się 14 września w Brukseli. Będzie dotyczył konkursów ogłaszanych na jesieni 2016 roku. Więcej informacji znajduje się na stronie wydarzenia.

Z kolei 19 września w Brukseli odbędzie się dzień informacyjny w obszarze Energia. Został on podzielony na 8 sesji tematycznych, z których każda oferuje możliwości networkingowe oraz poznanie dobrych praktyk projektów realizowanych w danym obszarze. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, uczestnik jest zobowiązany pokryć koszty podróży i zakwaterowania. Więcej informacji znajduje się na stronie wydarzenia.

Zachęcamy do udziału!

Biuro ds. Współpracy Międzynarodowej
Centrum Badań Naukowych i Współpracy Międzynarodowej
tel. 81 537 54 58
e-mail: magdalena.pokrzycka@umcs.pl; marlena.wosiak@umcs.pl;                                    olga.pliszczynska@umcs.pl

 

 

 

    Aktualności

    Data dodania
    14 lipca 2016