Trwa rekrutacja do Żłobka Uniwersyteckiego maluch.net

Na terenie miasteczka akademickiego UMCS już od ponad 7 lat funkcjonuje Żłobek Uniwersytecki maluch.net (ul. Langiewicza 16), który powstał z potrzeby zapewnienia opieki dzieciom rodziców pracujących czy studiujących na uczelni. Żłobek otoczył opieką już prawie 300 dzieci.

Informujemy, że aktualnie trwa rekrutacja do żłobka. To już ostatni moment na złożenie aplikacji. Zapraszamy szczególnie dzieci studentów, doktorantów oraz pracowników Uczelni. Jeśli będą wolne miejsca, przyjmiemy także osoby spoza uczelni. 

Żłobek Uniwersytecki maluch.net powstał z miłości do dzieci. Kadra żłobka tworzy wyjątkowe miejsce, w którym zapewniana jest najwyższa jakość opieki oraz edukacja gwarantująca jednocześnie wspaniałą zabawę. 

Żłobek Uniwersytecki maluch.net funkcjonuje w oparciu o założenia, których najważniejszym elementem jest poczucie bezpieczeństwa, dialog i komunikacja. W placówce zapewniane jest indywidualne podejście do dzieci, kameralne grupy, przestrzeń dostosowaną do najmłodszych oraz stały kontakt z rodzicami.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.maluch.net


Informacja nadesłana

    Aktualności

    Autor
    Redakcja UMCS
    Data dodania
    13 czerwca 2023