Ta strona używa cookies
Ze względu na ustawienia Twojej przeglądarki oraz celem usprawnienia funkcjonowania witryny umcs.pl zostały zainstalowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zapraszamy wszystkich pracowników Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej do udziału w szkoleniach z zakresu wielokulturowości, prowadzonych przez kadrę Biura Rozwoju Kompetencji UMCS.
Warsztaty mają na celu podniesienie kompetencji pracowników w zakresie obsługi cudzoziemców i pracy w środowisku wielokulturowym. Szkolenia skierowane są do pracowników administracyjnych oraz naukowo-dydaktycznych - osób, które zajmują się obsługą różnych grup cudzoziemców.
Zajęcia odbywają się w sali konferencyjnej w budynku Stołówki Akademickiej „Trójka” (Langiewicza 16, 20-032 Lublin). W ramach szkolenia Organizator zapewnia obiad w Stołówce Trójka.
Terminarz szkoleń:
15–16.09.2020 – Równość w środowisku międzykulturowym, czyli jak działa stereotyp (w godzinach 9.00-15.30)
17–18.09.2020 – Komunikacja w zespole wielokulturowym (w godzinach 9.00-15.30) (Uwaga! Na to szkolenie został wyczerpany limit miejsc)
24–25.09.2020 – Zarządzanie w środowisku międzykulturowym (dla kadry zarządzającej, w godzinach 9.00-13.00)
Szkolenia realizowane są w ramach Programu „Welcome to Poland”, organizowanego przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej (NAWA).
Szkolenie „Równość w środowisku międzykulturowym, czyli jak działa stereotyp” - główne zagadnienia:
Szkolenie „Komunikacja w zespole wielokulturowym” - główne zagadnienia:
Szkolenie z zarządzania międzykulturowego dla kadry zarządzającej - główne zagadnienia:
Organizator zapewnia przestrzeganie wszelkich procedur związanych z bezpieczeństwem uczestników szkolenia. Szkolenia odbędą się z zachowaniem wszelkich procedur reżimu sanitarnego w sali zapewniającej zachowanie odpowiedniego dystansu społecznego.
Zapisy na szkolenia odbywają się poprzez formularz zgłoszeniowy zamieszczony poniżej.
Kontakt
magdalena.bis@poczta.umcs.lublin.pl
Szkolenia realizowane są w ramach Programu „Welcome to Poland”, organizowanego przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej (NAWA).