Sukces dr Anny Zdeb w konkursie POLONEZ BIS 1

50 projektów z łącznym budżetem ponad 48 milionów złotych zrealizują badacze i badaczki ze wszystkich kontynentów, którzy przyjadą do Polski w ramach konkursu POLONEZ BIS 1. W tym gronie jest też Pani dr Anna Zdeb z Instytutu Fizyki UMCS.

Pani dr Zdeb, wróciła na UMCS po stażu naukowym w Nuclear Physics Section Bruyères-le-Châtel/Paris-Saclay University. Na naszej Uczelni realizowała wcześniej projekty w ramach grantów NCN PRELUDIUM i ETIUDA.

Laureatce i jej Mentorowi, prof. Michałowi Wardzie, serdecznie gratulujemy!

Pełna lista laureatów dostępna jest tutaj: https://ncn.gov.pl/aktualnosci/2022-05-25-wyniki-polonez-bis-1 


POLONEZ BIS jest skierowany do naukowców zainteresowanych rozwojem w środowisku najlepszych instytucji naukowych w Polsce. Program jest otwarty dla wszystkich kandydatów niezależnie od reprezentowanej dyscypliny naukowej, narodowości, wieku oraz płci. Laureaci wybrani w transparentny, bezstronny i rzetelny sposób, w dwuetapowej procedurze prowadzonej przez krajowych i międzynarodowych ekspertów, sami wybierają instytucję przyjmującą, w której poprowadzą swoje projekty, a także będą mieli okazję stworzyć własne plany rozwoju zawodowego. Program oferuje bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia, grant badawczy (do 100 tys. euro) oraz kompleksowy program szkoleniowy, który podniesie nie tylko umiejętności naukowe, ale także kompetencje miękkie.

Do 15 czerwca 2022 r. trwa nabór wniosków w kolejnej edycji konkursu POLONEZ BIS. Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu. 

Centrum Współpracy Międzynarodowej
tel. 537 54 58, 537 54 98
cwm@poczta.umcs.lublin.pl
 

    Aktualności