Organizacja szczepień przeciwko COVID-19 dla nauczycieli akademickich

Szanowni Państwo,

informujemy, że placówką organizującą szczepienia przeciwko COVID-19 dla nauczycieli akademickich oraz innych osób prowadzących zajęcia ze studentami i doktorantami w Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej będzie Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej mieszcząca się przy ul. Langiewicza 6a Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 w Lublinie.

Proces szczepień pracowników UMCS, którzy zgłosili się do Narodowego Programu Szczepień rozpocznie się od 25 lutego br.

Osoby uprawnione będą informowane indywidualnie (telefonicznie/SMS) o wyznaczonym terminie (dniu i godzinie) szczepienia bezpośrednio przez punkt szczepień, który odpowiedzialny jest za ich organizację i przebieg. Wyznaczony termin szczepienia uzależniony jest od liczby dawek szczepionki przekazanych do punktu przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Zgodnie z rekomendacjami Rady Medycznej przy Prezesie Rady Ministrów nauczycielom poniżej 65. roku życia będzie podawana szczepionka AstraZeneca.

Przypominamy o tym, aby na szczepienie zabrać ze sobą dowód tożsamości, wydrukowany i wypełniony kwestionariusz MZ (do pobrania tu: kwestionariusz) oraz długopis.

    Aktualności

    Data dodania
    26 lutego 2021