Konferencja podsumowująca projekt DT.Uni - zaproszenie

Centrum Współpracy Międzynarodowej UMCS, koordynujące projekt DT.Uni: Design Thinking Approach for an Interdisciplinary University, serdecznie zaprasza do udziału w konferencji 25 listopada o godz. 11 na platformie Zoom.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji podsumowującej projekt DT.Uni: Design Thinking Approach for an Interdisciplinary University koordynowany przez Centrum Współpracy Międzynarodowej UMCS.

Konferencja skierowana jest do studentów, naukowców, kadry administracyjnej i kierowniczej, a także do wszystkich, którym design thinking jest bliski lub którzy chcieliby zapoznać się z tą metodą. Odbędzie się już 25 listopada w godzinach 11-12:30 na platformie Zoom, będzie prowadzona w języku angielskim i w jej trakcie zaprezentujemy najważniejsze produkty projektu. Tego dnia spotkamy się w pełnym składzie przedstawicieli wszystkich uczelni biorących udział w projekcie oraz zaproszonych gości. Bedzie nam miło gościć również Państwa. 

Wydarzenie będzie niepowtarzalną okazją do wymiany międzynarodowych doświadczeń w zakresie design thinking. Międzynarodowy zespół projektowy podczas trzyletniej współpracy opracował szereg materiałów poświęconych tematyce design thinking dostępnych on-line na stronie projektu oraz na dedykowanym portalu. Projekt finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus +.

Agenda konferencji znajduje się w załączniku, a poniżej znajduje się link z rejestracją na wydarzenie: 

https://uva-live.zoom.us/meeting/register/tZ0udeGrqD8rHNK9RtWI-sNtz1lkiIp_afUr

Zapraszam w imieniu całego Zespołu projektu!

Olga Pliszczyńska-Mokijewska

Załączniki

    Aktualności

    Data dodania
    23 listopada 2020