Webinar z DENTONS

Serdecznie zapraszamy na webinarium organizowane przez Studenckie Koło Naukowe Prawa Podatkowego UMCS we współpracy z kancelarią Dentons Kariera. Wykład pod tytułem „Opodatkowanie Spółek – z czym wiąże się wybór formy prawnej spółki? Główne zasady, wady i korzyści.” poprowadzi Pani Magdalena Olszewska - Senior Associate Tax w kancelarii DENTONS. Webinarium odbędzie się 3 czerwca 2020 roku o godzinie 16:00 i potrwa około 90 minut. Osoby zainteresowane prosimy o rejestracje za pomocą formularza.

 

Po potwierdzeniu obecności, otrzymają Państwo drogą mailową link do spotkania. Wydarzenie skierowane jest do studentów kierunków prawniczych oraz ekonomicznych z całej Polski. Wydarzenie jest bezpłatne. Organizatory przewidują certyfikaty dla wszystkich uczestników. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

 

Opodatkowanie spółek to problematyka znajdująca się na granicy prawa handlowego oraz prawa podatkowego. W omawianym zakresie wyraźnie widać relacje pomiędzy obiema gałęziami prawa. Podczas wykładów z prawa handlowego oraz prawa podatkowego zazwyczaj brak jest czasu na dokładne omówienie wspomnianych kwestii. Należy podkreślić, że wspomniana problematyka może również być niezrozumiała w początkowym etapie zdobywania wiedzy przez studentów. Studenckie Koło Naukowe Prawa Podatkowego UMCS wraz z kancelarią DENTONS postarają się w sposób możliwie przystępny oraz kompleksowy przybliżyć Państwu problematykę opodatkowania spółek.

    Aktualności

    Autor
    Agata Balicka
    Data dodania
    22 maja 2020