III EDYCJA - 2023 r.

Akademia Prawa Podatkowego jest to cykl spotkań o tematyce prawno-podatkowej prowadzonych przez wybitnych praktyków. Celem wydarzenia jest rozpowszechnienie prawa podatkowego jako dziedziny wartej zainteresowania, poszerzenie wiedzy w zakresie podatków oraz postępowania podatkowego, a także stworzenie pola do dyskusji z praktykami na nurtujące tematy.

Akademia Prawa Podatkowego przyjmuje postać warsztatów online, których tematyka obejmuje szeroko pojęte kwestie podatkowe.  Praktyczne ujęcie teoretycznych problemów pozwala zrozumieć istotę instytucji prawnych i jest przyczyną refleksji naukowej. Akademia Prawa Podatkowego kierowana jest do studentów oraz praktyków prawa z całej Polski.

Dla osób uczestniczących w wykładach organizatorzy przewidują certyfikaty potwierdzające ukończenia Akademii. Wydarzenie jest bezpłatne i odbywa się za pośrednictwem platformy MS Teams.


   Agenda   

Agenda zostanie udostępniona do dnia 8 maja br.


   Rejestracja i certyfikaty   

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu. Rejestracja odbywa się za pośrednictwem formularza: LINK

Rejestracja zostanie otwarta 4 maja 2023 r. i potrwa do 21 maja br.

Udział w Akademii Prawa Podatkowego jest bezpłatny. Każdy ze słuchaczy otrzyma certyfikat potwierdzający partycypację w wydarzeniu (w wersji elektronicznej PDF). Warunkiem uzyskania certyfikatu jest udział w 4 z 6 warsztatów.