Nabór do KN "Produktywni"

Produktywność jesienią oraz w trybie zdalnym spada podwójnie. Reklamy w telewizji zasugerowałyby na ten problem zakup jakiegoś suplementu diety.

My mamy lepszy pomysł!

Całkowicie za darmo podzielimy się pozytywną energią i doświadczeniem z nowymi członkami koła naukowego UMCS „Produktywni”.

Kim jesteśmy i dokąd zmierzamy?

Jesteśmy grupą znajomych, którzy pasjonują się mediami i kulturą popularną. W wolnym czasie oglądamy filmy, chętnie o nich rozmawiamy i recenzujemy podczas paneli dyskusyjnych.

Działalność naszego koła to także plany o organizacji wystaw, konferencji oraz webinarów.

Na naszym, pierwszym internetowym spotkaniu 18 listopada można będzie nauczyć się wiele
o darmowych narzędziach produkcyjnych, montażu, tworzeniu grafik, fotografowaniu, muzyce oraz operatorce. Wiedzą dzielą się pasjonaci, a wszystko odbywa się w luźnej atmosferze. Mniej swobodne mogą być konferencje, ale pierwsza już za nami i wcale nie było nudno!

Dlaczego dopiero pierwsza?

Ponieważ nasze koło istnieje tylko rok, ale mimo trudnej sytuacji na świecie, nie zatrzymujemy się
i ciągle chcemy angażować się w nowe rzeczy.

Dzisiaj produkujemy zaproszenia dla wszystkich chętnych, którzy chcieliby do nas dołączyć. Jeśli szukasz urozmaicenia w swoim domowym życiu studenckim, możesz razem z nami tworzyć historię Medialno-Popkulturowego Koła Naukowego “Produktywni”. Śmiało wypełnij formularz, który będzie dostępny do 22 listopada. Następnie spotkaj się z nami na wideorozmowie i zwiększ swoją produktywność!

Formularz zgłoszeniowy: bit.ly/produktywni1

W razie pytań prosimy o kontakt na adres mailowy: kn.produktywni@poczta.umcs.lublin.pl

    Aktualności

    Autor
    Artur Popławski
    Data dodania
    16 listopada 2020