Wręczenie dyplomów Laureatom Stypendium im. Leopolda Ungera

W dniu 10 września br. w siedzibie „Gazety Wyborczej” w Warszawie odbędzie się uroczyste wręczenie dyplomów Laureatom VI edycji Stypendium im. Leopold Ungera.

W tym roku decyzją Kapituły Stypendium nagrodzeni zostali: Jakub Mejer nagrodą pieniężną w wysokości 5 tys. złotych na realizację reportażu dotyczącego słowackich korzeni Andy’ego Warhola, Joanna Kukier dwutygodniowym stażem w dzienniku „Le Soir” w Brukseli, Piotr Idem jednomiesięcznym stażem w dzienniku „Gazeta Wyborcza” w Warszawie, Małgorzata Sawa jednomiesięcznym stażem w tygodniku „Polityka” w Warszawie, Anna Pawelczyk stażem w obsłudze prasowej w trakcie Forum Ekonomicznego w Krynicy.

W tegorocznej edycji, wśród pięciu osób nagrodzonych, aż trzy reprezentują Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną Wydziału Politologii UMCS.

W spotkaniu wezmą udział Laureaci, członkowie Kapituły Stypendium m.in. Monika Unger i Marek Unger oraz przyjaciele Patrona.

Informacje na temat Stypendium im. Leopolda Ungera można znaleźć pod adresem: https://www.umcs.pl/pl/stypendium-leopolda-ungera.htm

    Aktualności

    Data dodania
    4 września 2018