Życzenia świąteczne od PKZP przy UMCS

Szanowni Państwo.

święta to ten szczególny czas, który co roku wzbudza nasze emocje i nakręca gorączkę wydatków. Podobnie rzecz ma się z uczczeniem nadejścia Nowego Roku. Okres poprzedzający święta Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok to czas podsumowań, intensywnego uzupełniania zaopatrzenia naszych kuchni i spiżarni. To także dokonywanie pozostałych, niezbędnych zakupów wraz z planowaniem prezentów choinkowych dla najbliższych, a także ubiorów sylwestrowych. Tak więc jednym z istotnych zadań przedświątecznych okazują się zakupy, które mogą powodować duże koszty. Jak udźwignąć finansowo tak intensywną falę wydatków? 

Pracownicza Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa przy UMCS z jej ofertą pożyczkową dla członków Kasy może być w tym pomocna. Najwyższa kwota nieoprocentowanej pożyczki, ze spłatą nawet do 36 miesięcy, wynosi dwanaście tysięcy złotych. Regulamin PKZP i deklaracje przystąpienia do naszej Kasy znajdą Państwo na stronie:

Dokumenty PKZP

Pięknych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym Roku obecnym i przyszłym członkom Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej przy Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

życzy Zarząd PKZP przy UMCS

    Aktualności

    Autor
    Jerzy Płatakis
    Data dodania
    9 grudnia 2019