Warsztaty rękodzielnictwa: Quilling – ozdabianie pudełek

Zespół ds. Obsługi Osób Niepełnosprawnych UMCS zaprasza pracowników UMCS na warsztaty kreatywnego rękodzielnictwa dotyczące ozdabiania pudełek techniką Quilling.

Metoda Quilling wywodzi się z dekorowania albumów i pamiątek rodzinnych. Jest techniką z rodzaju papieroplastyki służącą do tworzenia ozdób z wąskich pasków papieru zwiniętych w kształt sprężyny spiralnej i odpowiednio uformowanych przez zagniecenie zewnętrznych warstw papieru.

Warsztaty będą doskonałą okazją, aby poprzez działania artystyczne poruszyć tematy dotyczące komunikacji ze studentem, rozwiązywania konfliktów oraz radzenia sobie z napięciem emocjonalnym i panowania nad stresem w kontaktach interpersonalnych.

Warsztaty poprowadzą:

dr Anna Tychmanowicz - psycholog, adiunkt w Instytucie Psychologii UMCS. Prowadzi warsztaty z kreatywności i twórczości dla młodzieży i dorosłych, komunikacji, budowania zespołów oraz twórczego rozwiązywania konfliktów. Posiada doświadczenie w tematyce radzenia sobie ze stresem i komunikacji interpersonalnej.

Violetta Dryło - z wykształcenia jest plastykiem, jej artystyczny wybór to etno design - tradycyjny warsztat przeniesiony na współczesne wzornictwo, dzieła sztuki i formy użytkowe. Tworzy unikatowe przedmioty w oparciu o szeroką znajomość rękodzieła, sięga do źródeł, dogłębnie poznaje rzemiosło transponując je na język współczesnej sztuki, działa na styku tradycji i nowoczesności.

Termin: 5.06.2019 roku (środa), godz. 16.15-19.15

Miejsce: Dom Studencki „Babilon”, sala szkoleniowa Zespołu ds. Obsługi Osób Niepełnosprawnych p. 116 (pierwsze piętro)

Zapisy na warsztaty za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Podczas warsztatów zapewniamy wszystkie niezbędne materiały, a powstałe pracę będą własnością autorów.

Zapraszamy!

Zespół ds. Obsługi Osób Niepełnosprawnych
Biuro Spraw Studenckich
Centrum Kształcenia i Obsługi Studiów
Dom Studencki „BABILON”, ul. Radziszewskiego 17/9, 20-036 Lublin
tel.: (81) 537-58-90

Warsztaty kreatywnego rękodzielnictwa dla pracowników - formularz zgłoszeniowy

Upłynął termin przyjmowania zgłoszeń

    Aktualności

    Data dodania
    30 maja 2019