Warsztaty kreatywnego rękodzielnictwa dla pracowników

Zapraszamy pracowników UMCS na warsztaty kreatywnego rękodzielnictwa. Metodę, jaką będzie można poznać podczas warsztatów to tapowanie. Będziemy ręcznie ozdabiać i malować bawełnianie torby.

Kiedy i gdzie?

8.11.2017 r. (środa), godz. 16.00-19.00
Akademickie Centrum Kultury UMCS „Chatka Żaka”, sala nr 17

Celem warsztatów jest komunikacja z innymi ludźmi poprzez działania artystyczne oraz budowanie wsparcia społecznego. Dzięki środkom artystycznym można nauczyć się radzenia sobie z napięciem emocjonalnym, a także panowaniem nad stresem. Warsztaty to świetna okazja do wyrażenia siebie, swoich emocji oraz kreatywnego spędzenia wolnego czasu.

Warsztaty poprowadzą:

  • dr Anna Tychmanowicz, psycholog, adiunkt w Instytucie Psychologii UMCS. Prowadzi warsztaty z kreatywności i twórczości dla młodzieży i dorosłych. Posiada doświadczenie w tematyce radzenia sobie ze stresem i komunikacji interpersonalnej.
  • Violetta Dryło – z wykształcenia jest plastykiem, jej artystyczny wybór to etno-design – tradycyjny warsztat przeniesiony na współczesne wzornictwo, dzieła sztuki i formy użytkowe. Tworzy unikatowe przedmioty w oparciu o szeroką znajomość rękodzieła, sięga do źródeł, dogłębnie poznaje rzemiosło transponując je na język współczesnej sztuki, działa na styku tradycji i nowoczesności. Zobacz profil Warsztatów Kreatywnych

Organizatorzy zapewniają wszystkie niezbędne materiały. Powstałe prace będą własnością autorów. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zapisy zakończone


Warsztaty realizowane w ramach projektu „Dobre życie”.

Organizator: Zespół ds. Osób Niepełnosprawnych, Biuro Spraw Studenckich, Centrum Kształcenia i Obsługi Studiów, Dom Studencki „BABILON”, ul. Radziszewskiego 17/9, 20-036 Lublin, tel. +48 (81) 537-58-90

    Aktualności

    Data dodania
    25 października 2017