Trzecia edycja konkursu eNgage

Biuro ds. Badań Naukowych informuje, że do 30 listopada 2014 r. trwa nabór wniosków w ramach trzeciej edycji konkursu eNgage, którego organizatorem jest Fundacja na rzecz Nauki Polskiej.

Celem konkursu jest rozwój umiejętności z zakresu popularyzacji nauki lub prezentacji wyników badań naukowych dla różnych grup odbiorców niebędących naukowcami, przede wszystkim dla młodzieży i studentów. Autorzy najlepszych pomysłów otrzymają nagrodę w wysokości do 45 000 zł.

W konkursie mogą brać udział:

 • doktoranci,
 • pracownicy naukowi zatrudnieni na umowę o pracę.

Regulamin konkursu nakłada na wnioskodawców obowiązek zaplanowania w ramach zgłaszanego projektu minimum czterech spotkań z młodzieżą, podczas których będzie popularyzowana nauka oraz kariera naukowa jako wartościowa ścieżka rozwoju.

Wniosek składa się za pośrednictwem systemu: http://wnioski.fnp.org.pl. Zgodnie z regulaminem konkursu wnioski mogą składać uczestnicy projektu SKILLS, a więc osoby które w związku ze swoim wcześniejszym udziałem w projekcie SKILLS podpisały deklarację uczestnictwa w projekcie oraz oświadczenie dotyczące danych osobowych.

Szczegółowe informacje o konkursie eNGAGE dostepne są na stronie Fundacji na rzecz Nauki Polskiej.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Biurem ds. Badań Naukowych. Informacji udzielają:
p. Beata Herbaczyńska-Stankevič - beata.herbaczynska@poczta.umcs.lublin.pl
p. Joanna Górka - ciesielka@poczta.umcs.lublin.pl
p. Paweł Mazurek - p.mazurek@poczta.umcs.lublin.pl
tel. 81 537 51 16
Rektorat, pok. 1320 (XIII piętro)

  Aktualności

  Autor
  Agata Banaszek
  Data dodania
  13 października 2014