Projekt PolishScience - informacje o innowacjach, projektach naukowych

Miło nam poinformować o projekcie Fundacji Współpracy Międzynarodowej i Rozwoju realizowanym przy wsparciu Ministerstwa Edukacji i Nauki – portalu www.polishscience.pl. Jest to pierwszy wielojęzyczny serwis informacyjny poświęcony w całości polskiej nauce.

Portal www.polishscience.pl jest nie tylko jedynym portalem oferującym tak obszerną treść (ponad 1700 artykułów miesięcznie), poświęconą polskim innowacjom, badaniom naukowym i szkolnictwu, ale przede wszystkim jest to jedyny portal poświęcony polskiej nauce, który oferuje artykuły w 9 najczęściej używanych językach na świecie.

Nasi dziennikarze codziennie dostarczają aktualne informacje o bieżących wydarzeniach, szkolnictwie wyższym, współczesnej ekonomii, naukach technicznych, medycynie i biotechnologii, innowacjach, naukach humanistycznych oraz pracach badawczo-rozwojowych.

W naszym portalu znajdą Państwo:

  • informacje o najważniejszych wydarzeniach polskiej nauki, m.in. prestiżowych nagrodach, konferencjach i osiągnięciach polskich naukowców;
  • informacje o programach badawczych, także tych skierowanych do podmiotów zagranicznych;
  • informacje o seminariach, kongresach naukowych o szczególnym znaczeniu dla nauki polskiej i światowej.

PolishScience to przydatne narzędzie dla każdego, kto szuka informacji o polskiej nauce, innowacjach, pomysłach na projekty naukowe do zainwestowania lub partnerów do wspólnej realizacji projektów naukowych i komercyjnych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej https://polishscience.pl/ i swobodnego korzystania z publikowanych treści. Korzystanie i późniejsze rozpowszechnianie zawartości serwisu jest bezpłatne, pod warunkiem podania informacji o źródle.

Już teraz zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera!


Źródło: Aleksandra Jańczak, polishscience.pl

    Aktualności

    Data dodania
    18 stycznia 2022