POWER: Nowe nabory wniosków o dofinansowanie projektów

Trwa nabór wniosków na dofinansowanie projektów w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Biuro ds. Kształcenia Ustawicznego, Centrum Kształcenia i Obsługi Studiów informuje, że Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło nabory na wnioski o dofinansowanie projektów w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 na następujące działania:

 • Działanie 3.4 w Programie Rozwoju Kompetencji, konkurs nr 1/ANTP/POWER/3.4/2015 na realizację projektów obejmujących swoim zakresem merytorycznym wyłącznie działania w zakresie obsługi systemów antyplagiatowych mogące przebiegać wyłącznie w dwóch odrębnych procesach:
  - tworzenia systemu antyplagiatowego mającego status open-source,
  - modyfikacji funkcjonującego w jednostce objętej wsparciem systemu antyplagiatowego lub zakupu licencji systemu antyplagiatowego.

  Powyższe działania muszą zostać uzupełnione o opracowanie oraz wdrożenie w jednostce objętej wsparciem precyzyjnych procedur antyplagiatowych zgodnych z obowiązującym prawem.
 • Działanie 3.1 w Programie Rozwoju Kompetencji, konkurs nr 1/PRK/POWER/3.1/2015 na realizację projektów obejmujących wyłącznie działania dotyczące kształtowania kompetencji oczekiwanych przez pracodawców od kandydatów do pracy.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo pod adresem: https://www.power.gov.pl/strony/skorzystaj/nabory/#

Osoby zainteresowane ww. konkursami prosimy o zapoznanie się z regulaminami konkursów oraz o kontakt z pracownikami Biura ds. Kształcenia Ustawicznego, tel. 81 537 54 92 lub 81 537 54 61, e-mail: ksztalcenie.ustawiczne@poczta.umcs.lublin.pl.

  Aktualności

  Data dodania
  22 maja 2015