Piknik Pracowników UMCS: Odbiór karnetów (do 02.09.)

Data 4 września jawi się w naszych kalendarzach coraz wyraźniej, co oznacza, że zbliża się termin naszego Pikniku. Zaczynamy o godzinie 14:00 w niedzielne popołudnie, 4 września 2022 r. Tradycyjnie miejscem naszej zabawy jest gościnny Ogród Botaniczny UMCS.

Informujemy, że karnety wstępu uprawniające do udziału w Pikniku Pracowników UMCS będą wydawane od 22 sierpnia do 2 września 2022 r. w godz. 9:00-14:00. Po ich odbiór zapraszamy Państwa do Rektoratu UMCS – pok. 1301 (13. piętro).

Przypominamy o znanych z lat poprzednich zasadach:

 • Każdemu pracownikowi/emerytowanemu pracownikowi UMCS przysługuje JEDEN karnet, uprawniający do wejścia JEDNEGO pracownika/emerytowanego pracownika UMCS wraz z JEDNĄ dorosłą osobą towarzyszącą.
 • Dzieci wchodzą na teren Pikniku TYLKO w towarzystwie pełnoletniego opiekuna posiadającego karnet.

Jednocześnie informujemy, że:

 • Wszystkie posiłki i napoje dla uczestników Pikniku są dostępne ODPŁATNIE.
 • NIEODPŁATNIE zapewniamy: niezwykle bogaty program artystyczny na scenie, zwieńczony koncertem z udziałem gwiazdy, a także atrakcyjną rozrywkę oraz słodkie i słone smakołyki dla dzieci.

***

Szczegółowe informacje dotyczące zorganizowanego transportu do i z Ogrodu Botanicznego UMCS pojawią się wkrótce na stronie internetowej Uczelni. Prosimy zatem o uważne śledzenie zamieszczanych informacji.

***

Raz jeszcze serdecznie zapraszamy obecnych i emerytowanych pracowników naszej Uczelni wraz z rodzinami do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu!

Do zobaczenia!


Więcej informacji o Pikniku »

  Aktualności

  Autor
  Małgorzata Baranowska
  Data dodania
  29 sierpnia 2022