Horyzont 2020 – zaproszenie na konsultacje

Przed ogłoszeniem kolejnej tury konkursów w ramach Programu Horyzont 2020 zapraszamy do konsultowania propozycji pomysłów na projekty.

W zakładce na stronie UMCS poświęconej Programowi Horyzont 2020 dostępne są najczęściej zadawane przez naukowców UMCS pytania wraz z odpowiedziami.

Biuro ds. Współpracy Międzynarodowej
Centrum Badań Naukowych i Współpracy Międzynarodowej
e-mail: magdalena.pokrzycka@poczta.umcs.lublin.pl
tel. 81 537 54 58


Biuro ds. Współpracy Międzynarodowej zaprasza naukowców zainteresowanych składaniem wniosków do Programu Horyzont 2020 z zakresu nanotechnologii, zaawansowanych materiałów, zaawansowanych systemów produkcji i przetwarzania oraz biotechnologii do udziału w Dniu Informacyjnym.

Spotkanie odbędzie się 6 października w Warszawie, organizatorem jest Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE.

Rejestracja odbywa się do 30 września.


Biuro ds. Współpracy Międzynarodowej zaprasza do udziału w Dniu Informacyjnym Programu Horyzont 2020 w Priorytecie „Climate action, environment, resource efficiency and raw materials”. Celem Info Day jest przybliżenie tematów konkursowych w ww. Priorytecie na lata 2016-2017. Wśród prelegentów będą m.in. przedstawiciele Dyrekcji Generalnej ds. Badań i Innowacji oraz DG ds. Rozwoju.

Spotkanie odbędzie się 6 października w siedzibie Instytutu Maszyn Matematycznych (ul. Krzywickiego 34) w Warszawie. Organizatorem Info Day jest Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE w Warszawie.

Szczegółowy program znajduje się w załączniku.

Informacje i zapisy poprzez rejestrację na stronie kpk.gov.pl.

    Aktualności

    Data dodania
    24 września 2015