Fundusze Norweskie – pierwsze konkursy badawcze międzynarodowe

Zespół ds. Międzynarodowych Programów Badawczych zaprasza do zapoznania z nowymi inicjatywami Narodowego Centrum Nauki, finansowanymi ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 – GRIEG oraz IdeaLab.

Konkurs GRIEG to propozycja w ramach Programu Badań Podstawowych, dotycząca realizacji projektów badawczych we współpracy międzynarodowej między Polską i krajami-Darczyńcami, czyli Norwegią, Islandią i Państwem Liechtenstein.

Wnioski – poprzez system elektroniczny OSF - mogą być składane w dowolnym obszarze nauk podstawowych. Deadline mija o północy 17 września 2019 r.

Szczegółowe informacje

Ciekawą propozycją dla naukowców, planujących składać wnioski w konkursach Norweskiego Mechanizmu Finansowego jest możliwość udziału w inicjatywie IdeaLab, dedykowanej tematyce szeroko pojętego zarządzania zagrożeniami („Managing threats”).

IdeaLab to innowacyjny pomysł na stworzenie atrakcyjnych tematów badawczych przez kilka zespołów badawczych, złożonych z naukowców, wybranych przez grono ekspertów, na podstawie posiadanego doświadczenia i motywacji. Złożenie indywidualnych aplikacji do udziału w warsztatach IdeaLab to pierwszy etap procedury naboru. Indywidualne wnioski będą przyjmowane do północy, 19 sierpnia 2019 r.

Formularz zgłoszeniowy

Zespół ds. Międzynarodowych Programów Badawczych
Centrum Współpracy Międzynarodowej

e-mail: cwm@poczta.umcs.lublin.pl
tel.: 81 537 53 86, 537 54 98, 537 54 58

    Aktualności

    Data dodania
    27 czerwca 2019