Egzaminy certyfikacyjne z języka angielskiego dla nauczycieli akademickich

Informujemy, że w terminie 25 września 2020 r. odbędzie się nieodpłatny egzamin certyfikacyjny z języka angielskiego TELC B2 przeprowadzany przez Centrum Nauczania i Certyfikacji Języków Obcych UMCS dla nauczycieli akademickich, którzy prowadzili zajęcia dydaktyczne w języku angielskim w roku akademickim 2019/2020 dla studentów UMCS lub studentów z programu Erasmus.

Do egzaminu może przystąpić 16 uczestników. Osoby zainteresowane prosimy o zapoznanie się z regulaminem oraz składanie formularzy zgłoszeniowych wraz z oświadczeniem do 14 sierpnia 2020 r. Dokumenty zamieszczone są w załączeniu do ogłoszenia.

Prosimy o dostarczanie zgłoszeń za pośrednictwem Kancelarii UMCS na adres:

Agnieszka Stańczak
Biuro Promocji UMCS
Rektorat, pok. 1305A

Prosimy również dodatkowo o przesłanie skanów dokumentów na adres: agnieszka.stanczak@poczta.umcs.lublin.pl

W razie pytań i wątpliwości można kontaktować się z Marcinem Gołębiowskim, który udzieli więcej informacji: marcin.golebiowski@poczta.umcs.lublin.pl


Zadanie finansowane jest ze środków Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej w ramach projektu pt. „Foreigners@UMCS - kompleksowy zespół działań i rozwiązań systemowych zorientowanych na usprawnienie oraz wzmocnienie instytucjonalne UMCS w zakresie obsługi studentów i kadry z zagranicy (UMOWA NR PPI/WTP/2018/1/00056/U/001 w ramach programu „Welcome to Poland).

    Aktualności

    Autor
    Agnieszka Stańczak
    Data dodania
    10 sierpnia 2020