Dzień informacyjny dotyczacy Konkursu AAL Call 2017

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju serdecznie zaprasza do udziału w dniu informacyjnym dotyczącym konkursu w ramach międzynarodowego programu AAL w 2017 roku.

Spotkanie informacyjne odbędzie się 6 marca 2017 r. w Brukseli w godzinach 8:30 - 15:30. Udział w dniu informacyjnym to okazja do zapoznania się zasadami aplikowania w ramach Programu AAL, szansa na zaprezentowanie swojego pomysłu na projekt oraz znalezienie partnerów do współpracy.
 
Uczestnicy spotkania, którzy chcieliby zaprezentować swoje pomysły na projekty, mogą wysyłać prezentacje do dnia 1 marca br. do godziny 17:00. Szablon prezentacji (maksymalnie 4 slajdy, tytuł projektu, kim jestem, ogólny zarys, kogo szukam) jest dostępny w materiałach do pobrania dostępnych na stronie NCBR– szablon należy wysłać na adres: communication@aal-europe.eu.
 
Dodatkowo, spotkanie informacyjne będzie połączone z warsztatami dotyczącymi budowania konsorcjum. Warsztaty odbędą się następnego dnia po spotkaniu informacyjnym, tj. 7 marca br.

Formularz rejestracyjny oraz szczegółowe informacje dotyczące obu spotkań dostępne są pod adresem: https://www.b2match.eu/aalcall2017infoday oraz na stronie NCBiR

Udział w obu spotkaniach jest bezpłatny, NCBR nie pokrywa pozostałych kosztów uczestnictwa (przelot, zakwaterowanie etc.).
 
Konkurs AAL 2017 Call Programu AAL skupia się na finansowaniu badań obejmujących zagadnienia z zakresu technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT) wspierających osoby z demencją. Data zamknięcia naboru wniosków: 24.05.2017 (17:00 CET)

Nabór wniosków międzynarodowych odbywa się poprzez system elektroniczny dostępny na stronie internetowej: http://proposals.aal-europe.eu.

Więcej informacji dotyczących konkursu na stronie NCBiR

 

Zachęcamy do udziału w spotkaniu informacyjnym oraz do aplikowania w konkursie.

Biuro ds. Współpracy Międzynarodowej
Centrum Badań Naukowych i Współpracy Międzynarodowej

tel. 81 537 54 98 (58)
e-mail: olga.pliszczynska@umcs.plmagdalena.pokrzycka@umcs.pl

 

    Aktualności

    Autor
    Anna Pałka
    Data dodania
    22 lutego 2017