Bezpłatne badania słuchu w Przychodni Akademickiej

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych badaniach słuchu, które będą prowadzone w każdy piątek do końca lutego 2018 r. w godz. 9.00-15.00 w Przychodni Akademickiej przy ul. Langiewicza 6A (gabinet Słuchmed).

Problem niedosłuchu dotyczy ponad 6 mln Polaków, a proces pogarszania się słuchu przebiega zazwyczaj stopniowo i niezauważalnie. Pierwsze objawy to najczęściej kłopoty ze zrozumieniem mowy w hałasie, w grupie osób oraz z odległości.

Słuch pozwala na komunikację, ułatwia koncentrację, ostrzega przed niebezpieczeństwami, dostarcza informacji o świecie zewnętrznych. Ten wyjątkowo cenny zmysł zasługuje na szczególną ochronę.

W związku z tym, zapraszamy pracowników Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, ich rodziny oraz osoby współpracujące z uczelnią na profilaktyczne, bezpłatne badania słuchu. Wykonywane badania są bezpieczne i bezinwazyjne, trwają ok. 15 minut, a wyniki otrzymają Państwo bezpośrednio po ich zakończeniu.

Specjaliści Słuchmed będą do Państwa dyspozycji w każdy piątek do końca lutego 2018 r. w godz. 9.00-15.00 w Przychodni Akademickiej przy ul. Langiewicza 6A (II piętro, gabinet numer 11).

    Aktualności

    Autor
    Redakcja UMCS
    Data dodania
    18 grudnia 2017