Paczuski Taudul | Doradcy podatkowi - Główny Partner Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Podatkowym

Z radością przedstawiamy naszego Głównego Patrona – Paczuski Taudul | Doradcy Podatkowi Sp. z o.o. – w którym zwycięzca konkursu odbędzie płatny miesięczny staż.

Kancelaria Podatkowa Paczuski Taudul powstała w 2005 roku i od lat jest jedną z wiodących firm doradztwa podatkowego w Polsce. Współpracuje z Klientami o zróżnicowanej wielkości oraz skali działalności – zarówno z międzynarodowymi jak i krajowymi liderami branż (w tym w szczególności z przedsiębiorstwami notowanymi na Giełdzie Papierów Wartościowych), jak i firmami z sektora MŚP. Biura Kancelarii znajdują się w Warszawie, Katowicach i Lublinie.

Oddział Paczuski Taudul | Doradcy Podatkowi Sp. z o.o. w Lublinie został utworzony w dniu 1 lutego 2022 roku, w ramach kolejnego etapu rozwoju Kancelarii na rynkach lokalnych.

Do podstawowych zadań Oddziału należy oferowanie pełnego zakresu usług doradztwa podatkowego (ze szczególnym uwzględnieniem podatku dochodowego od osób prawnych oraz ulg podatkowych) skierowanych do klientów biznesowych oraz indywidualnych. Celem, który przyświecał Kancelarii w związku z utworzeniem Oddziału w Lublinie było również ugruntowanie jej wizerunku na rynku lokalnym, jako podmiotu oferującego kompleksowe usługi doradztwa podatkowego dla podmiotów funkcjonujących w dowolnym sektorze gospodarki.

    Aktualności

    Data dodania
    20 listopada 2022