„Staże i praca w instytucjach UE – instrukcja obsługi” - zaproszenie na warsztat

Centrum Dokumentacji Europejskiej UMCS serdecznie zaprasza na warsztaty poświęcone możliwościom odbycia staży w Parlamencie Europejskim i innych instytucjach unijnych wszystkich studentów naszego Wydziału i Uczelni oraz młodzież ze szkół średnich z naszego regionu!

„Staże i praca w instytucjach UE – instrukcja obsługi” to warsztaty organizowane przez EUROPE DIRECT Lublin, wspólnie z Krzysztofem Hetmanem Posłem do Parlamentu Europejskiego.

Warsztaty odbędą się w dniu 28.04.2022 r. o godz. 10:30 w Auli III, na pierwszym piętrze w budynku Rektoratu UMCS, pl. M. Skłodowskiej-Curie 5.

Celem przedsięwzięcia jest przedstawienie młodym ludziom możliwości odbywania staży i aplikowania o pracę w różnych instytucjach Unii Europejskiej. Uczestnicy warsztatów zdobędą praktyczne informacje dotyczące procedury aplikowania o staż/pracę. Ponadto organizatorzy postarają się zwrócić uwagę na umiejętności oraz kompetencje, nad jakimi należy pracować i na co postawić w swojej edukacji, aby zdobyć pracę w instytucjach europejskich. Odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania udzielą Wam osoby, które od lat pracują w Parlamencie Europejskim.

Zgłoś swój udział poprzez wysłanie na maila biuro@krzysztofhetman.pl następujących danych: imię, nazwisko, nazwa uczelni/szkoły w treści wiadomości wpisując “warsztaty”, przyjdź na warsztaty i weź udział w konkursie. Nagrodą jest 6-tygodniowy, płatny staż w moim Biurze Poselskim w Brukseli!

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie internetowej https://krzysztofhetman.pl/warsztaty-staze-i-praca-w-instytucjach-ue-instrukcja-obslugi/

Załączniki

    Aktualności

    Data dodania
    21 kwietnia 2022