Zapisy do II edycji Akademii Biznesu UMCS

Myślisz o założeniu własnej firmy? Nie wiesz od czego zacząć i gdzie szukać pomysłów? Potrzebujesz praktycznej wiedzy i umiejętności biznesowych? Weź udział w II edycji Akademii Biznesu UMCS! Ten intensywny program akceleracyjny pomoże Ci wykreować własny pomysł biznesowy i rozwinąć skrzydła w biznesie! Rekrutacja trwa od 26 lutego do 11 marca.

Celem Akademii Biznesu jest przekazanie uczestnikom kompleksowej wiedzy oraz rozwinięcie ich praktycznych umiejętności w zakresie kreowania pomysłów na biznes oraz tworzenia i rozwoju własnej firmy.

Akademia Biznesu UMCS to cykl 3 warsztatów z  zakresu kreowania i akceleracji pomysłów biznesowych połączonych z indywidualnymi konsultacjami z mentorami – praktykami biznesu, posiadającymi bogate doświadczenie w realizacji programów akceleracyjnych dla początkujących przedsiębiorców, wspierając ich na drodze „od pomysłu do pierwszego finansowania”. 

Dodatkowo osoby nie posiadające własnego pomysłu na biznes mogą liczyć na wsparcie ekspertów Akademii w zakresie jego opracowania. Nowością II edycji jest także możliowść indywidualnej pracy nad własnym projektem biznesowym z mentorami - trenerami Akademii. 

Akadamia Biznesu odbędzie się w dniach 14 - 15 kwietnia oraz 21 - 22 kwietnia, w godz. 9.00 - 17.00.

Udział w II edycji Akademii Biznesu jest odpłatny i wynosi: 100 zł (studenci i doktoranci UMCS) oraz 200 zł (pracownicy i absolwenci UMCS). 

Szczegółowe informacje dotyczące programu, zapisów i opłat znajdują się tutaj

Akademia Biznesu UMCS realizowana jest przy współpracy ze Startup Academy.

ZAPISY DO II EDYCJI AKADEMII BIZNESU UMCS

Aby wziąć udział w II edycji Akademii Biznesu UMCS należy wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy oraz dokonać opłaty za uczestnictwo w warsztatach.
Zgłoszenia przyjmowane będą do wyczerpania limitu miejsc.

Limit miejsc został wyczerpany

    Aktualności

    Data dodania
    26 lutego 2018