Z nami możesz więcej! - Dołącz do AIESEC!

Chcesz zrobić coś więcej? Chcesz być atrakcyjny na rynku pracy i zdobyć ciekawe doświadczenie? Dołącz do AIESEC - działalność w organizacji studenckiej jest strzałem w dziesiątkę.

Future Leaders to program umożliwiający dołączenie do AIESEC - największej organizacji na świecie prowadzonej przez studentów dla studentów.

Poszukujemy ludzi z pasją, dążących do rozwoju osobistego oraz otwartych na międzynarodowe znajomości. Studenci mają szeroki wybór aktywności, które mogą realizować w ramach programu. Jeżeli zależy im na pracy w międzynarodowym środowisku, ciągłym kontakcie ze studentami i osobami zza granicy – znajdą to wszystko w podprogramie Social Entrepreneur. Public Relations, grafika, media, autoprezentacja – to tylko niektóre zagadnienia, w ramach których mogą rozwinąć się w segmencie Marketing. Inną opcją jest wybór podprogramu Business Sales, gdzie głównym zadaniem jest nawiązywanie kontaktów z lubelskimi firmami, startup-ami i przedsiębiorcami oraz poszukiwanie partnerów.

Dołączając do Future Leaders, masz szansę stać się częścią inicjatyw mających bezpośredni wpływ na lokalne środowisko, nawiązać międzynarodowe znajomości i brać udział w ciekawych projektach.

Z nami możesz więcej! Dlaczego? AIESEC to młodzi, ambitni ludzie, którzy zdobywają nowe doświadczenia łącząc pasję z praktyką czerpiąc przy tym przyjemność i korzyści z rozwoju własnego potencjału!

Rekrutacja Oddziału Lokalnego AIESEC w Lublinie trwa do 9 czerwca. Aplikować można na: bit.ly/FutureLeadersLublin

    Aktualności

    Data dodania
    3 czerwca 2015