Warsztaty debat oksfordzkich dla studentów - zaproszenie

Zapraszamy do udziału w warsztatach debat oksfordzkich realizowanych na Wydziale Politologii UMCS w Lublinie w ramach III edycji projektu Komisji Europejskiej „Team Europe & the Art of Debate”.

Warsztaty skierowane są do studentów województwa lubelskiego. Ich celem jest zachęcenie młodych Polaków do wykorzystywania debat oksfordzkich jako atrakcyjnego narzędzia pozyskiwania wiedzy, a także do refleksji i debaty na temat ważnych bieżących kwestii dotyczących Unii Europejskiej.

Warsztaty odbędą się  9 marca 2018 roku w godzinach 13.30-15.30 w auli im. I. Daszyńskiego Wydziału Politologii (pl. Litewski 3, Lublin). Uczestnicy warsztatów będą mogli wziąć udział w eliminacjach oraz debacie finałowej, która odbędzie się 25 kwietnia 2018 r. na Wydziale Politologii UMCS. W tegorocznej edycji Przedstawicielstwo KE wybrało na głównych wykonawców projektu dwa Centra Dokumentacji Europejskiej w Polsce: Lublin i Poznań (informacje o poprzedniej edycji projektu).

Zainteresowanych warsztatami prosimy o zgłaszanie się jako uczestnicy (najlepiej dobrani w czteroosobowe zespoły) do 7 marca na adres: debaty.teameurope@umcs.pl. Maksymalna liczba osób przyjętych na warsztaty to 50 osób.

Dr Katarzyna Stachurska-Szczesiak

    Aktualności

    Data dodania
    19 lutego 2018