Szanowni Państwo Studenci!

Dziękuję za udział w ankiecie dotyczącej jakości kształcenia na Wydziale Politologii w roku akademickim 2013/2014. Zachęcam do udziału w ankiecie zaplanowanej w bieżącym roku, zapewniając jednocześnie o ochronie danych.

Wyniki ankiety są pomocne, wbrew opiniom części z Państwa, dla poprawienia jakości dydaktyki i warunków odbywania studiów. Przykładowo wśród postulatów zgłaszanych w ubiegłym roku był dotyczący funkcjonowania internetu bezprzewodowego. W porozumieniu z jednostką administrującą siecią, umieściliśmy na stronie Wydziału banner i linki ułatwiające dostęp do materiałów przygotowanych dla użytkowników bezpłatnego internetu bezprzewodowego w sieci eduroam.

Drugi przykład dotyczył przedłużenia czasu pracy dziekanatu. Informuję zatem, że w październiku bieżącego roku dziekanat był czynny już od godziny 9:00 w okresie składania wniosków stypendialnych, wydawania legitymacji i decyzji o przedłużeniu sesji itp.

Nie wszystkie postulaty są możliwe do wdrożenia, bo są zależne od rozwiązań uczelnianych, ale wszystkie czytam z uwagą. 9 grudnia bieżącego roku odbyło się spotkanie władz dziekańskich, pracowników i studentów poświęcone omówieniu wyników ankiet.

Zapraszam zatem do udziału w ankiecie tegorocznej, a korzystając z okazji składam Państwu najlepsze życzenia świąteczne i noworoczne.

 Prof. dr hab. Iwona Hofman

Prodziekan ds. studenckich

    Aktualności

    Data dodania
    16 grudnia 2014