Sukces doktorantki Wydziału Politologii

Miło nam poinformować, że Liliia Hrytsai, doktorantka kierunku Political Science na Wydziale Politologii, zostala laureatką Programu Stypendialnego „100 na 100 im. H. Konopackiej i I. Matuszewskiego” zorganizowanego z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości przez Fundację LOTTO i Totalizator Sportowy pod Honorowym Patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego.

Organizatorzy przeznaczyli półtora miliona złotych na ufundowanie stypendiów dla studentów z całej Polski. Stypendyści Fundacji LOTTO będą mogli przeznaczyć uzyskane środki na pogłębianie swoich zainteresowań. Z blisko 2000 wniosków wyłoniono 100 laureatów ocenianych na podstawie 4 kryteriów, do których należały osiągnięcia naukowe, osiągnięcia pozanaukowe, zaangażowanie społeczne oraz motywacja wniosku.

10 grudnia 2018 r. w Polskim Komitecie Olimpijskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala programu stypendialnego prowadzona przez Przemysława Babiarza i Paulinę Mikułę. Gościem honorowym gali był Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki.

Serdeczne gratulacje!

Więcej: https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C372009%2Cpremier-nie-byloby-polskiej-niepodleglosci-gdyby-nie-wysilek-spolecznikow?fbclid=IwAR3a3qqrggLI7VjmS1gmPyajLHFZ6HAA3ZKDrxBnhlgyJ9075G12E7rPQCY

    Aktualności

    Data dodania
    18 grudnia 2018