Przedsesyjna Pomoc Relaksacyjna | 01.02

Już w środę, 1 lutego w murach naszego Wydziału odbędzie się Przedsesyjna Pomoc Relaksacyjna!

Od 10:00 do 18:00 każdy student będzie mógł skorzystać z przygotowanych przez na miejscu atrakcji! O jakich atrakcjach mowa?

  • Darmowy poczęstunek, na który składać się będzie podstawowe pożywienie każdego studenta: tosty! Nie ograniczamy się jednak tylko do tego, dla każdego znajdzie się gorąca herbata, kawa i ciastka!
  • Przez cały czas trwania Wydarzenia towarzyszyć Nam będzie przyjemna muzyka, która pomoże się wszystkim zrelaksować!
  • Aby skutecznie oderwać się od sesyjnej rzeczywistości, uczestnicy będą mogli skorzystać z antystresowych kolorowanek, uważajcie, żeby nie wyjeżdżać za linie!
  • Na osoby preferujące słowo pisane i umysłów ścisłych, czekać będzie stanowisko z krzyżówkami i sudoku!

Dodatkowo w godzinach od 11:00 do 15:00 przy wydzielonym stanowisku dyżur będzie pełniła pani psycholog z Biura ds. Osób z Niepełnosprawnościami i Wsparcia Psychologicznego UMCS. W tym czasie będziecie mogli dowiedzieć się więcej o formach wsparcia psychologicznego na Uczelni, poznać odpowiedź na każde nurtujące Was pytanie, a także zapisać się na bezpłatne konsultacje psychologiczne.

Nie może Was tam zabraknąć, czekamy z niecierpliwością!


Organizatorem relaksacyjno-antystresowo-chillowego wydarzenia jest Rada Wydziałowa Samorządu Studentów Wydziału Politologii i Dziennikarstwa UMCS.

    Aktualności

    Data dodania
    27 stycznia 2023