Narty w Szczyrku z AZS UMCS!

Klub Uczelniany Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie w okresie ferii zimowych organizuje sześciodniowy wyjazd narciarski do Szczyrku! Oferta skierowana jest do wszystkich AZSiaków naszej Uczelni. Przyjemnie spędzony czas i super atmosfera gwarantowane. Zapisz się już dziś!

Szczyrk jest jedną z najpopularniejszych górskich miejscowości turystycznych w Polsce. Niewielkie, klimatyczne miasteczko położone w dolinie Żylicy, na wysokości 450 - 600 m n.p.m. od lat przyciąga rzesze turystów z całego kraju. Na fanów sportów zimowych czeka ponad 30 tras narciarskich o różnym stopniu trudności. Szczyrk podoba się nie tylko osobom preferującym aktywny wypoczynek. Liczne góralskie karczmy, klimatyczne gospody, puby i restauracje oferują świetną kuchnię i wyborne trunki. Słowem - dla każdego coś miłego! (www.szczyrk.pl)

Wyjazd zaplanowany został w terminie 22-28 stycznia 2017 roku, a jego koszt to 720zł. za osobę. Cena obejmuje zakwaterowanie z wyżywieniem (śniadanie/obiadokolacja) oraz transport. Nocleg zorganizowano w zlokalizowanej w ścisłym centrum miasteczka Willi ASPEN (www.aspen.szczyrk.pl). Ponadto dla uczestników wyjazdu przewidziano wycieczkę do położonego w pobliżu Żywca. Miejscowe atrakcje turystyczno-rekreacyjne (Kolej Linowa na Skrzyczne, Kompleks Skoczni Narciarskich, obiekty COS, basen oraz kulig czy skutery śnieżne) opcjonalnie do indywidualnego wyboru.

Zapisy prowadzone są w biurze AZS UMCS Lublin mieszczącym się przy ul. Langiewicza 22 w terminie nieprzekraczającym 23 grudnia 2016 roku. Uwaga - ilość miejsc ograniczona.

Miejscowość: Szczyrk (www.szczyrk.pl)
Termin: 22-28 stycznia 2017 r.
Koszt: 720 zł./os.
Zakwaterowanie: Willa Aspen (www.aspen.szczyrk.pl)
Zapisy: do 23 grudnia 2016 r.

Kontakt: Rafał Walczyk (r.walczyk@azs.umcs.pl) i Arkadiusz Kozłowski (a.kozlowski@azs.umcs.pl)

    Aktualności

    Data dodania
    30 listopada 2016