,,Poznajmy się” nowym cyklem Magazynu Studentów Politologii i Dziennikarstwa UMCS Polformance

Tworzą dla nas artykuły, wywiady, fotorelacje, piszą felietony. Praktykujący dziennikarze- to właśnie oni od lat są najbliżej społeczności akademickiej, którą współtworzą i przekazują dalej jej obraz. Kim są członkowie redakcji Polformance? Na to pytanie odpowiedź przyniesie nowy cykl ,,Poznajmy się”. 

- Działanie to kierujemy przede wszystkim do naszych czytelników, którzy czytają nasze prace, a którzy być może nie mają pojęcia, kim jesteśmy. Stąd akcja ,,Poznajmy się”, którą rozpoczęliśmy już 9 listopada na profilu Facebookowym Polformance.- mówi Maciej Cieciora, redaktor naczelny Magazynu- Przybliżamy tam sylwetki naszych redaktorów, którzy na co dzień nie ujawniają się swoim odbiorcom, ale także osób, które odpowiadają za techniczną stronę Magazynu, na przykład: Dział Marketingu i Public Relations czy osoby prowadzące stroną internetową. To oni tworzą Magazyn, który jest dla wszystkich- studentów, mieszkańców Lublina czy innych miast. Czytani jesteśmy nawet poza granicami Polski, jak wynika z naszych statystyk. - dodaje naczelny. Magazyn Polformance to redakcja, którą tworzą młodzi, kreatywni, otwarci na nowe pomysły młodzi ludzie. Jego wydawcą jest Studenckie Koło Dziennikarskie UMCS, które działa na Wydziale Politologii i Dziennikarstwa. Obecnie redakcję tworzy 46 studentów z różnych kierunków i wydziałów Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Od ponad roku Magazyn zaprzestał wydawania nakładu w formie papierowej i pracuje w formie elektronicznej na stronie www.polformance.umcs.pl

- Wszystkie chętne osoby, które tak, jak my chcą rozwijać swój warsztat dziennikarski, zapraszamy na nasz pokład. Oferujemy ciekawą przygodę, którą można rozwijać w działach: Informacji i Publicystyki, Kultury, Sportu, Korekty, Marketingu i Public Relations, Produkcji Programów Internetowych. Wszystkie potrzebne informacje dostępne są na stronie internetowej magazynu. - mówi Maciej Cieciora, redaktor naczelny.

    Aktualności

    Autor
    Artur Popławski
    Data dodania
    9 listopada 2020