Warsztaty kreatywnego rękodzielnictwa dla pracowników (zapisy)

Zapraszamy pracowników UMCS na warsztaty kreatywnego rękodzielnictwa. Podczas warsztatów będziemy przygotowywać kartki okolicznościowe metodą Scrapbooking. Metoda wywodzi się z dekorowania albumów i pamiątek rodzinnych.

Warsztaty będą doskonałą okazją, aby poprzez działania artystyczne poruszyć tematy dotyczące komunikacji ze studentem, rozwiązywania konfliktów oraz radzenia sobie z napięciem emocjonalnym i panowania nad stresem w kontaktach interpersonalnych.

Warsztaty poprowadzą:

dr Anna Tychmanowicz -  psycholog, adiunkt w Instytucie Psychologii UMCS. Prowadzi warsztaty z kreatywności i twórczości dla młodzieży i dorosłych, komunikacji, budowania zespołów oraz twórczego rozwiązywania konfliktów. Posiada doświadczenie w tematyce radzenia sobie ze stresem i komunikacji interpersonalnej.

Violetta Dryło - z wykształcenia jest plastykiem, jej artystyczny wybór to etno design - tradycyjny warsztat przeniesiony na współczesne wzornictwo, dzieła sztuki i formy użytkowe. Tworzy unikatowe przedmioty w oparciu o szeroką znajomość rękodzieła, sięga do źródeł, dogłębnie poznaje rzemiosło transponując je na język współczesnej sztuki, działa na styku tradycji i nowoczesności.

Termin: 3.04.2019 r. (środa), w godz. 16:15-19:15

Miejsce: Dom Studencki „Babilon”, sala szkoleniowa Zespołu ds. Obsługi Osób Niepełnosprawnych, pok. 116 (pierwsze piętro)

Zapisy na warsztaty na podstawie wypełnionego formularza zgłoszeniowego.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Podczas warsztatów zapewniamy wszystkie niezbędne materiały, a powstałe pracę będą własnością autorów.

Dołącz do wydarzenia na facebooku

Zapraszamy!

Zespół ds. Obsługi Osób Niepełnosprawnych
Biuro Spraw Studenckich
Centrum Kształcenia i Obsługi Studiów
Dom Studencki „Babilon”, ul. Radziszewskiego 17/9, 20-036 Lublin
tel.: 81 537-58-90

Warsztaty kreatywnego rękodzielnictwa dla pracowników (3.04.2019 r.) - formularz zgłoszeniowy

Zapisy zakończone!

    Aktualności

    Data dodania
    28 marca 2019