7 maja: Niedzielny spacer z przewodnikiem po Ogrodzie Botanicznym - "Oblicze rozkwitającej natury"

Po długiej i dość mroźnej zimie, ciepłym przedwiośniu i kwietniu, który swoją aurą potwierdził przysłowie ludowe, rozkwita maj. Zapraszamy do wiosennego Ogrodu Botanicznego UMCS na obserwację rozkwitającej natury. Już 7 maja (niedziela) poszukamy odpowiedzi na pytania: jak "budzą się do życia" i rozwijają różne rośliny oraz co ma na to wpływ.

Przewodnik, dr Michał Czernecki, będzie czekał na Państwa od godz. 10.45 przy wejściu do Ogrodu (od ul. Willowej). Spacer rozpocznie się o godz. 11.00 i potrwa około 2 godzin. Koszt udziału w spacerze z przewodnikiem równy jest cenie ulgowego biletu wstępu do Ogrodu dla grupy zorganizowanej i wynosi 3 zł od osoby, niezależnie od wieku. Posiadacze biletów miesięcznych i sezonowych oraz Karty Absolwenta UMCS nie wnoszą dodatkowej opłaty.

Terminy kolejnych spotkań wyznaczać będzie przyroda i pogoda, dlatego wszystkich chętnych prosimy o śledzenie informacji na stronie internetowej Ogrodu Botanicznego - www.garden.umcs.pl, oraz Facebooku: www.facebook.com/OgrodBotanicznyUMCS.

    Aktualności

    Data dodania
    4 maja 2017