Studencka Konferencja Naukowa Architektury Informacji: Informacje w krajobrazie wirtualnym

Koło Naukowe Architektów Informacji UMCS zaprasza do udziału w II Studenckiej Konferencji Naukowej Architektów Informacji, która odbędzie się w dniach 17-18 czerwca 2022 r. od godz. 9:00 na platformie MS Teams.

Tegoroczne obrady przebiegać będą pod hasłem „Informacje w krajobrazie wirtualnym”.

Wydarzenie odbędzie się w całości w formie online.

Celem konferencji jest umożliwienie wymiany poglądów w zakresie roli architektury informacji w życiu codziennym oraz refleksja nad wszelkimi aspektami związanymi z informacjami w świecie cyfrowym.

Zachęcamy do biernego, jak i czynnego uczestnictwa w konferencji wszystkich zainteresowanych, a w szczególności studentów architektury informacji i innych kierunków powiązanych z tematyką cyfrową. Udział jest bezpłatny.

W trakcie spotkania członkowie KNAI przeprowadzą warsztaty dla osób początkujących zainteresowanych tematami:

- Jak szukać, żeby znaleźć? Infobrokering dla początkujących

- UX DESIGN - dlaczego jednych stron używa się łatwiej niż innych?

W przypadku chęci uczestnictwa w warsztatach prosimy o rejestrację na wydarzenie w formie czynnej (jako prelegent) lub biernej (jako słuchacz).

Zapisy trwają do 12 czerwca do godz. 23.59. Formularz zgłoszeniowy oraz informacje o obszarach tematycznych znaleźć można pod adresem:

www.facebook.com/events/791078305171732/

W razie pytań prosimy o kontakt za pośrednictwem Fanpage'a Koła Naukowego Architektów Informacji lub poprzez adres e-mail: knai@umcs.pl.

    Aktualności

    Data dodania
    31 maja 2022