"Notuj na UMCS" – warsztaty efektywnej nauki

Zapraszamy do udziału w cyklu warsztatów "Notuj na UMCS"!

Zastanawialiście się kiedyś, jak to jest nadążać z pisaniem tego, co mówią wykładowcy podczas zajęć? Albo w jaki sposób uporządkować wiedzę na wykładzie, żeby przypomnienie jej przed egzaminem było całkiem prostą sprawą? Tego wszystkiego możecie się dowiedzieć podczas dwudniowych warsztatów efektywnej nauki "Notuj na UMCS”, które organizuje Koło Młodych Dydaktyków pod opieką dr Beaty Jarosz z Instytutu Językoznawstwa i Literaturoznawstwa. 

Pierwszy dzień warsztatów, tj. 24 listopada 2022 r. (czwartek) o godz. 17:00 rozpocznie wykład dr Anny Grabowiec z Instytutu Pedagogiki UMCS, która przybliży zasady efektywnej nauki. Następnie odbędą się warsztaty o aplikacjach ułatwiających organizację czasu na studiach oraz study groups. Drugiego dnia, tj. 29 listopada 2022 r. (wtorek) o godz. 16:30 odbędą się warsztaty ze sporządzania notatek tradycyjnych, później zrealizujemy ćwiczenia z przygotowywania fiszek przydatnych w nauce, a dzień zakończymy warsztatem z tworzenia notatek cyfrowych w programie Obsidian!

Warsztaty mają tematykę uniwersalną i są kierowane do wszystkich studentów UMCS, bez względu na studiowany kierunek!  Odbędą się one w Sali Obrad Rady Wydziału Filologicznego UMCS. Z powodu stanu alarmowego BRAVO obowiązują zapisy, więc nie zwlekajcie i wypełnijcie formularz zgłoszeniowy. Liczba miejsc ograniczona! Każdy uczestnik otrzyma certyfikat!

Serdecznie zapraszamy!

Notuj na UMCS - cykl warsztatów 24, 29.11.2022

"Notuj na UMCS" to cykl warsztatów organizowanych przez Koło Młodych Dydaktyków UMCS i dotyczących zasad efektywnej nauki oraz organizacji pracy na studiach. W czasie zajęć uczestnicy zdobędą nowe umiejętności, poznają przydatne techniki, aplikacje i narzędzia, dzięki którym nauka stanie się łatwiejsza. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego.

Upłynął termin przyjmowania zgłoszeń

    Aktualności

    Autor
    Beata Jarosz
    Data dodania
    28 listopada 2022