Najlepsi doktoranci UMCS poszukiwani!

Robisz doktorat, osiągasz dobre wyniki w nauce, możesz pochwalić się indywidualnymi osiągnięciami naukowymi? To jest program dla Ciebie! Aplikuj i zgarnij 5 tys. zł na dalszy rozwój!

W ramach współpracy z Santander Universidades przygotowaliśmy kolejny program stypendialny – tym razem skierowany do doktorantów UMCS. Granty Santander Universidades dla najlepszych doktorantów UMCS mają na celu wsparcie przedsięwzięć o charakterze naukowym, artystycznym, sportowym oraz działalności społecznej realizowanych przez doktorantów.

Kogo szukamy

Granty przeznaczone są dla doktorantów UMCS którzy mogą pochwalić się:

 • bardzo dobrymi wynikami w nauce,
 • indywidualnymi osiągnięciami naukowymi, jak np. udział w konferencjach naukowych czy recenzowane publikacje w czasopismach naukowych,
 • szczególnymi, udokumentowanymi osiągnięciami za ostatnie 12 miesięcy (dyplomy zaświadczenia, certyfikaty, nagrody itd.).

Co trzeba zrobić

 • zgłosić się poprzez formularz internetowy,
 • opisać swój plan badawczy na maksymalnie kolejne 12 miesięcy,
 • załączyć dokumenty potwierdzające osiągnięcia.

Nabór trwa do 15 grudnia br. Więcej szczegółów i formularz aplikacyjny

Więcej możliwości

Przypominamy też o trwających naborach na pozostałe Stypendia Santander, które oferują rozwój kompetencji cyfrowych, językowych, a także branżowych z zakresu marketingu, ekonomii, bankowości, liderstw itd.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i aplikowanie na santander-grants.com - gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Stypendia Santander

Od 25 lat program Santander Universidades stanowi element zaangażowania banku w zrównoważony rozwój oraz odzwierciedla jego wiodącą pozycję jako banku odpowiedzialnego społecznie.

Od 2002 roku Santander przeznaczył na edukację już blisko 2 mld EUR, a liczba stypendiów przyznanych od 2005 roku wynosi 600 000. Program Santander Universidades to jedna z największych inicjatyw tego typu wspierana przez podmiot prywatny.

Kontakt

Anna Galant

anna.galant@mail.umcs.pl

  Aktualności

  Data dodania
  2 grudnia 2021