Program asystentów językowych w Hiszpanii – Language assistants in Spain

Biuro Radcy ds. Edukacji Ambasady Hiszpanii w Polsce prowadzi nabór do programu asystentów językowych w Hiszpanii. Program jest skierowany do bardzo szerokiego grona odbiorców osób z wyższym wykształceniem lub studentów ostatniego lub przedostatniego roku studiów i polega na pracy w hiszpańskim systemie edukacji w roli asystenta na lekcjach konwersacji z języka angielskiego. 

Program ten jest skierowany do: osób z wyższym wykształceniem, studentów ostatniego lub przedostatniego roku studiów i polega na pracy w hiszpańskim systemie edukacji w roli asystenta na lekcjach konwersacji z języka angielskiego.

Asystentowi zawsze będzie towarzyszył nauczyciel prowadzący języka angielskiego. Praca ta daje możliwość podjęcia również innej działalności, czy to akademickiej czy też zawodowej, płatnej lub nie, ale przede wszystkim pozwala na całkowitą integrację zarówno w szkole jak i w środowisku, a co za tym idzie na totalne zanurzenie w języku hiszpańskim i doskonałą naukę tego języka w maksymalnie sprzyjających warunkach.  

Wymagania: 
Doskonała znajomość języka angielskiego

Czas pracy:
12h tygodniowo – może się różnić nieznacznie ze względu na region

Wynagrodzenie:
700€ /miesiąc

Więcej szczegółów w załącznikach oraz na stronie: https://www.educacionyfp.gob.es/polonia/pl_PL/convocatorias-programas/ministerio/auxiliares-conversacion.html

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt:
tel.: 22 626 98 11 lub 12
e-mail: consejeria.pl@educacion.gob.es

    Aktualności

    Data dodania
    20 marca 2023