Paszporty Biznesu 2023/24

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów Wydziału Filologicznego UMCS do udziału w inicjatywie „Paszporty Biznesu”, którą organizuje Koło Naukowe Anglistów UMCS we współpracy z Biurem Rozwoju Kompetencji UMCS. Celem „Paszportów Biznesu” jest wspieranie rozwoju zawodowego studentów oraz ułatwienie im wejścia na rynek pracy. Wspólnie z renomowanymi korporacjami międzynarodowymi, które mają swoje przedstawicielstwa w Lublinie, przygotowaliśmy cykl czterech spotkań, podczas których studenci Wydziału Filologicznego będą mieli okazję poznać różne ścieżki kariery oraz nawiązać cenne kontakty z potencjalnymi pracodawcami.

Kiedy: Piątek 24 listopada 2023, godz. 8:45-10:15

Gdzie: Wydział Filologiczny UMCS, Duża Aula

Goście specjalni: Prorektor ds. rozwoju i współpracy z gospodarką dr hab. Zbigniew Pastuszak, prof. UMCS; Dyrektor Wydziału Strategii i Przedsiębiorczości Urzędu Miasta dr Mariusz Sagan; Dziekan Wydziału Filologicznego prof. Barbara Hlibowicka-Węglarz

Oto lista firm, które wezmą udział w cyklu „Paszporty Biznesu”:

Wszystkie spotkania odbędą się na Wydziale Filologicznym UMCS i zostaną przeprowadzone w języku polskim.

Aby wziąć udział, prosimy o wcześniejszą rejestrację poprzez formularz (https://forms.office.com/e/qvN369MnPe) dostępny na stronie internetowej Biura Rozwoju Kompetencji UMCS https://www.umcs.pl/pl/paszporty-biznesu,28298.htm.

Dla studentów, którzy wezmą udział w co najmniej trzech spotkaniach i rozwiążą co najmniej dwa zadania (case studies) przygotowane przez firmy, przygotowaliśmy specjalne wyróżnienie – „Paszport Biznesu”. To certyfikat uczestnictwa w projekcie, który może być cennym atutem na rynku pracy. Firmy również przyznają swoje wyróżnienia za najlepsze rozwiązania case'ów.

Organizacja „Paszportów Biznesu” wpisuje się w dążenia do wprowadzenia specjalności tłumaczeniowej otwartej na współpracę z otoczeniem społeczno-gospodarczym na anglistyce UMCS. Jednak wydarzenie jest dostępne dla wszystkich studentów Wydziału Filologicznego, a cele projektu są zgodne z wartościami promowanymi przez naszą Uczelnię.

„Paszporty Biznesu” to nie tylko okazja do zdobycia cennego doświadczenia, ale także możliwość nawiązania kontaktów w środowisku biznesowym. Chcemy, aby nasi studenci mieli szansę rozwijać się zawodowo już w trakcie studiów.

Przyłączcie się do naszej inicjatywy i pomóżcie nam w promowaniu UMCS jako miejsca przyjaznego dla przedsiębiorczości i współpracy z biznesem. „Paszporty Biznesu” to doskonała okazja do rozwoju osobistego i zawodowego!

Nie przegapcie tej unikalnej szansy! Zarejestrujcie się już teraz i dołączcie do nas 24 listopada 2023!

W imieniu Koła Naukowego Anglistów oraz Biura Rozwoju Kompetencji UMCS
Anna Bendrat i Małgorzata Czarnomska

    Aktualności

    Data dodania
    23 listopada 2023