Lubelski Teatr Tańca - zaproszenie na warsztat

Lubelski Teatr Tańca zaprasza na warsztat Oli Borys, który ma na celu stworzenie wspólnej przestrzeni do spotkania się i dialogu pomiędzy środowiskiem tanecznym a środowiskiem naukowym.

Warsztat rozpocznie się od rozmowy o nocnym niebie i gwiazdach. Potem zapoznamy się z ideą „overview effect”, czyli doświadczenia obserwowania Ziemi z odległości, oraz zbadamy stan nieba o tej porze roku. Spędzimy czas na poznaniu ciał niebieskich, ich fizyczności oraz ich relacji i umiejscowienia w ciele ludzkim. Każdy z uczestników w indywidualny sposób będzie miał szanse doświadczyć oraz eksperymentować ruchowo z odczuciami ciał niebieskich we własnym ruchu.

O prowadzącej:
Pracuje na polu choreografii i kosmologii. Obecnie jest częścią programu a.pass w Brukseli. Ukończyła kierunek Master of Art and Science w Central Saint Martins (Uniwersytet Sztuki w Londynie), wcześniej ukończyła Bechelor Contemporary Dance Performer na Uniwersytecie Sztuki – Codarts w Rotterdamie. Jest także absolwentką Państwowej Szkoły Baletowej w Łodzi.

DATA: 21.05.2022, 22.05.2022
GODZINA: 11:00 - 16:00
MIEJSCE: Sala prób nr 4, Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12)
BILETY: wstęp bezpłatny

Zapisy odbywają się na stronie: https://www.centrumruchu.ltt.art.pl/miesiac/maj

Zachęcamy do udziału!

    Aktualności

    Data dodania
    12 maja 2022