6. Edycja Konkurs AgroBioTop

Kapituła powołana przez Komitet Biotechnologii Polskiej Akademii Nauk (PAN) zaprasza do zgłaszania kandydatur do tego wyróżnienia w ramach konkursu AgroBioTop. Celem Nagrody jest promocja nauki polskiej poprzez wyróżnianie aktywnych zawodowo młodych uczonych, których uznane osiągnięcie z zakresu biotechnologii przyczyniło się do rozwoju nauk rolniczych i wnosi wybitny wkład w rozwój rolnictwa. W edycji 2022 w sposób szczególny premiowane będą osiągnięcia, przyczyniające się lub mogące się przyczynić do realizacji idei rolnictwa zrównoważonego.

Kandydatami do AgroBioTop - i nagrody pieniężnej 5 000 Euro - mogą̨ być uczeni ze stopniem doktora, jak również doktoranci. Kandydatury można zgłaszać od 22 czerwca do 31 sierpnia br., zaś ogłoszenie laureata nastąpi w listopadzie br. Pełne informacje o konkursie znajdują się w załączonym Regulaminie, dołączono również Formularz wniosku.

Uprzejmie proszę o przesłanie zgłoszeń na adres poczty elektronicznej prof. dr. hab. Tomasza Twardowskiego: tomasz.twardowski@ibch.poznan.pl
Na ewentualne pytania odpowie Aleksandra Stasiak, Sekretarz Nagrody:
tel. 22 854 16 21, 602 115 401.

AgroBioTop 2022 - Regulamin

AgroBioTop 2022 - Formularz zgłoszeniowy

    Aktualności

    Data dodania
    5 lipca 2022