Zapraszamy na nabór do Akademickiego Radia Centrum!

Przyjdź do Akademickiego Radia Centrum i przeżyj przygodę w miejscu grającym najwięcej rocka w mieście! Nieważne, z której jesteś uczelni, co studiujesz i czym chcesz zajmować się w życiu. Czekamy właśnie na Ciebie!

Kiedy?
4 grudnia 2021 r.

Nabór prowadzony jest w następujących godzinach: 

 • Redakcja informacji - 9:00-10:30
 • Redakcja kultury - 11:00-12:30
 • Redakcja sportu - 13:00-14:30
 • Redakcja muzyczna - 15:00-16:30


A jeśli zadajesz sobie pytanie - dlaczego powinienem przyjść właśnie do Akademickiego Radia Centrum - spieszymy z odpowiedzią!

Nasze radio wcześniej było radiowęzłem, które nadawało muzykę, serwisy informacyjne i rozmowy, które było słychać w korytarzach akademików na Miasteczku Akademickim. Od 25 lat to prawdziwa infrastruktura: reżyserki, studio nagrań, newsroomy, profesjonalny sprzęt, a słychać nas nawet poza granicami Lublina. Ale tak naprawdę Akademickie Radio Centrum to przede wszystkim ludzie – zgrany zespół prawie 40 osób, które mają głowy pełne pomysłów i fale 98,2 FM na ich realizację. Wspólnie tworzymy naszą rozgłośnię – audycje muzyczne, informacyjne, sportowe, kulturalne. Uczymy się warsztatu dziennikarskiego i mamy wpływ na to, jak odbierana jest rzeczywistość. Poznajemy technikę radiową – nigdy nie wiadomo, kiedy takie umiejętności przydadzą się w zawodowym życiu. No i magia – bycia tu, tworzenia, po prostu radia.

  Aktualności

  Autor
  Paweł Bik
  Data dodania
  26 listopada 2021