To jest gość!

Zapraszamy na trzecie spotkanie z cyklu "To jest gość!", które odbędzie się w Małej Sali Widowiskowej Chatki Żaka 13 marca 2019 r. o godz. 19:30.

"To jest gość!" to comiesięczne spotkania lublinian, improwizatorów komediowych oraz działaczy kultury. W ramach cyklu odbędzie się sześć spotkań, na które zaproszeni zostaną twórcy różnych dziedzin kultury i sztuki: literatury, teatru, muzyki i filmu. Goście podzielą się z publicznością opowieściami o sobie i swojej pracy, a lubelscy komicy zaprezentują wyjątkowy, przygotowany na ten jeden wieczór program inspirowany osobą gościa.

Trzecim gościem będzie Krystyna Szydłowska – artystka Teatru Muzycznego w Lublinie, absolwentka Wydziału Wokalno-Aktorskiego PWSM w Łodzi. Uwielbiana przez lubelską publiczność, ceniona przez krytykę za znakomite aktorstwo, temperament sceniczny i autentyczną vis comica. W 2007 roku uhonorowana została medalem Gloria Artis przyznanym przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Bilety:

  • 10 zł w przedsprzedaży online
  • 15 zł w kasie w dniu spektaklu

Projekt jest tworzony przy współpracy Teatru Improwizacyjnego "Improwertycy", Fundacji "Przecinek" i ACK UMCS Chatka Żaka.


Dołącz do wydarzenia na Facebooku

    Aktualności