To jest gość!

Zapraszamy na drugie spotkanie z cyklu "To jest gość!", które odbędzie się w Małej Sali Widowiskowej Chatki Żaka 13 lutego 2019 r. o godz. 19:30.

"To jest gość!" to comiesięczne spotkania lublinian, improwizatorów komediowych oraz działaczy kultury. W ramach cyklu odbędzie się sześć spotkań, na które zaproszeni zostaną twórcy różnych dziedzin kultury i sztuki: literatury, teatru, muzyki i filmu. Goście podzielą się z publicznością opowieściami o sobie i swojej pracy, a lubelscy komicy zaprezentują wyjątkowy, przygotowany na ten jeden wieczór program inspirowany osobą gościa.

Drugim gościem będzie Monika Stolat. Sama o sobie mówi: „Najlepsza z najgorszych. Miłośniczka strachu i przemocy. Specjalistka od kontrowersji, grozy, krwi, duchów, trupów i seryjnych morderców. Mrozi krew w żyłach jako szefowa one and only Splat!FilmFest, czyli międzynarodowego festiwalu kina grozy, fantastyki, filmów dzikich i niepokornych, zaciskającego swoje macki na szyjach przerażonych, ale zadowolonych widzów w Lublinie i w Warszawie. Prowodyrka Najlepszych z Najgorszych, czyli cyklu filmowego, na którym z dumą i entuzjazmem prezentuje najgorsze filmy świata, a także redaktorka naczelna portalu MORTAL, szerzącego miłość do mrocznej strony popkultury. Lubi burzyć ład i porządek lubelskiej kultury”.

Bilety:

  • 10 zł w przedsprzedaży online
  • 15 zł w kasie w dniu spektaklu

Projekt jest tworzony przy współpracy Teatru Improwizacyjnego "Improwertycy", Fundacji "Przecinek" i ACK UMCS Chatka Żaka.


Dołącz do wydarzenia na Facebooku

    Aktualności

    Data dodania
    11 lutego 2019