Teatr Akademicki UMCS - spektakl "Rewizor"

Teatr Stopa – Studencki Teatr Opętanych Pseudo Artystów, a od niedawna Teatr Akademicki UMCS, zaprasza na spektakl „Rewizor” na podstawie komedii Mikołaja Gogola, który odbędzie się 23 czerwca o godz. 19:00 w dużej sali widowiskowej ACK UMCS. 

Ciche, niepozorne miasteczko, z tak samo cichymi i niepozornymi mieszkańcami, ma zostać poddane kontroli. Nie wiadomo kiedy i gdzie ma pojawić się rewizor reprezentujący najwyższe państwowe urzędy. Wiadomość ta, rozsiewa strach i zmusza do podjęcia pewnych środków. Czy aby na pewno wszystko w mieście jest zarządzane właściwie? Jakie wykroczenia mają na sumieniu czołowi urzędnicy, ich rodziny i mieszkańcy? Kim jest ten, który ma w ręku klucze do wszystkich sekretów pochowanych pod dywanem w tym mieście?

Sprawdźcie, czy zawiódł system państwowy czy może jednostki w obliczu różnych sytuacji odkryły tym razem swoje prawdziwe oblicze. Przekonajcie się i odpowiedzcie sobie na pytanie, czy tej rewizji należało się faktycznie bać.

Występują: Iwona Przybylska, Jakub Zagaja, Sylwia Syc, Aleksander Klepka, Anna Kara, Kamil Kasperkiewicz, Ewelina Biaduń, Paweł Bik, Michał Cichy, Patrycja Malec, Mateusz Gołębiewski, Eliza Kołodziej, Kamil Stochmal, Justyna Galikowska
Reżyseria: Urszula Kostrzewa

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

    Aktualności

    Autor
    Patryk Przygodzki
    Data dodania
    20 czerwca 2017