Kurs tańca towarzyskiego dla studentów

ZTT UMCS „Impetus” zaprasza studentów do nauki tańca towarzyskiego. To doskonała okazja, aby w przystępny i przyjemny sposób nauczyć się podstawowych figur i kroków tanecznych.

W Zespole Tańca Towarzyskiego „Impetus” funkcjonują grupy o różnym poziomie zaawansowania - od grup rozpoczynających naukę, które realizują program kursu tańca, po grupy reprezentacyjne, w których tancerze i tancerki parami realizują wspólną choreografię opartą na zmianach rysunku scenicznego w trakcie trwania układu. „Impetus” prezentuje barwne i dynamiczne widowiska muzyczno-taneczne, na które składają się tańce standardowe i latynoamerykańskie.

Grupa rozpoczynająca naukę: zajęcia będą odbywały się we wtorki od godziny 16:30 w Akademickim Centrum Kultury UMCS „Chatka Żaka”. Proponujemy taniec od podstaw, naukę prostych figur i choreografii. Pierwszeństwo uczestnictwa w zajęciach nowej grupy dla studentów I i II roku UMCS.

Zapisy: Przez formularz zgłoszeniowy. Zapisy prowadzone będą do 3 marca lub do wyczerpania limitu miejsc. W zgłoszeniu należy podać swoje dane oraz informacje o partnerze.

Odpłatność: Studenci UMCS wstęp wolny, studenci innych uczelni 80 zł za semestr.

Więcej o ZTT „Impetus”:

    Aktualności

    Autor
    Patryk Przygodzki
    Data dodania
    20 lutego 2017