Hymn Lublina w Chatce Żaka. Kabaret Smile wystąpił na żywo

W niedzielę, 14 lutego na deskach Sali Widowiskowej Chatki Żaka wystąpił Kabaret Smile w składzie Michał Kincel, Andrzej Mierzejewski, Paweł Szwajgier.

Grupa kabaretowa zaprezentowała swój nowy program „Tu i Teraz”, w którym zawarte zostały tematy takie jak wpływ nowych technologii i mediów społecznościowych na nasze życie, nowe perypetie w domu Bożenki i Merlina (popularnych postaci stworzonych przez Kabaret), czy nowinki o celebrytach z pierwszych stron gazet. Ważną częścią programu był Hymn Lublina, który powstał z udziałem publiczności.

Program został przedstawiony lubelskiej publiczności dwukrotnie ze względu na bardzo duże zainteresowanie wydarzeniem. Bardzo cieszymy się, że społeczność akademicka oraz mieszkańcy naszego miasta mogli w końcu przyjść do Chatki Żaka, aby osobiście spotkać się z kulturą – mówi Izabela Pastuszko, p.o. Dyrektora Akademickiego Centrum Kultury UMCS Chatka Żaka. A już wiosną zaprosimy Państwa na otwarcie programowe Chatki Żaka, które odbędzie się pod nazwą Wolna Chatka – dodaje.

    Aktualności

    Autor
    Agnieszka Bąk
    Data dodania
    15 lutego 2021